śpiewał zespół „Dwa Plus Jeden” w latach osiemdziesiątych zeszłego wieku. Teraz bezpieczniej będzie iść i jechać w stronę słońca bezpośrednio przy naszym hotelu. Kończy się już remont chodnika nadmorskiego i jak widać na zdjęciu, znaki pionowe i poziome będą jasno informowały która część chodnika jest dla rowerzystów a która dla pieszych. 

Rozumiemy, że gdy jest lato, wakacje, luz, lambada, kto zabrał mi frytkę, ale ciepło, daleko jeszcze, tato kup mi loda, ale ten gość śpiewa, wiatr znad morza, piasek plażowy uwiera w buty, czy wzięłaś mój olejek do opalania, dziś wieczorem będzie tango, no kup mi loda, ….. to rozumiemy, że nie myśli się o przepisach drogowych.

Z drugiej strony rozumiemy też tych turystów, którzy poruszają się na rowerach, bo jest tu sporo pięknych tras
i warto zobaczyć kilka plaż, zwiedzić kilka barów, i bez opamiętania dzyń dzyń dzyń, dzyń dzyń dzyń dzwoni dzwonków szał….

No więc teraz lepiej będziecie widzieć gdzie kończy się strefa piesza i gdzie rowerzyści mają zejść z rowerów.

Pamiętajcie, goście z SeaSide Sopot, którzy kochają noclegi przy plaży, mają z niezły ubaw podglądając tych wszystkich, którzy chcą wydrzeć się „móóóóóóóój jest ten kawałek podłogi”. Tak czy siak, na pieszo czy rowerem, przybywajcie do nas. Teraz po sezonie witamy tych, którzy cenią spokój.
A gdy sezon się zacznie zapraszamy tych wszystkich, którzy lubią mieć króciutki spacer boso na plażę i tych, którzy chcą
z okien hotelu zbierać materiał do pracy naukowej z dziedziny socjologii 🙂

A jeśli jesteście teraz
w pracy, pomyślcie o tym
jak tu do nas przyjechać
i naprawdę spędzić
kilka noclegów przy plaży.
Wierzcie, nie trzeba
daleko szukać 🙂

Przybywajcie do nas
Wasz Recepcjonista, Janek Retz

rezerwacja
telefon+48538 996 721
e-mailbiuro@tatraglamp.pl
mapa